Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
TOHLE UMÍ NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 | KONEC ŘÍDKÝM VLASŮM

zahusteni vlasu velasy ve spreji

 

 

PROČ SI NÁS VYBRAT

18.01.2023

Padání vlasů u mužů


V průběhu života projde každý jeden vlasový folikul vlasovým cyklem 10 až 20krát. Působením určitých jevů je ovlivněno také množství a hustota vlasů. Problematika je širší a vyžaduje individuální přístup. Nejčastěji vyskytující se formy vypadávání vlasů jsou například vlivem mužských hormonů – androgenů. Působením těchto hormonů vzniká androgenní plešatost. Androgenní plešatost – nejčastěji se vyskytuje u "bílé" části populace, a hlavně u mužů.

Padání vlasů příčiny

mohou být různé, například:

  1. Dědičnost
  2. U žen přítomnost právě mužského hormonu androgenu (obvykle v období po menopauze, zejména v případech kdy žena trpí hormonálními poruchy).
  3. S narůstajícím věkem klesá počet vlasových folikul.
  4. Vnější prostředí (sociální faktory), ale i vnitřní (psychika).

Vypadávání vlasů může začít už v 16 až 23 letech, vypadávání má v tomto případě velmi rychlý spád. V běžnějším případě se androgenní alopecie (vypadávání vlasů) objeví v 30 až 35 letech života, průběh obvykle bývá mírnější a pleš se nevyvine úplně, zdržuje se jen v oblasti čela. Někteří muži však zaznamenají vypadávání vlasů až v padesáti, anebo dokonce i později.

volluma na ridke vlasy

 

 

"Je mi30 letavlasymizačaly padat, když mi bylo asi22. Udělalisemikoutyadálemi vlasyředlisměremodčela. Nevěděljsemsirady, používámrůzné přípravky, alevím, žemoje vlasy zpětnikdynenarostou. Až po objeveníVOLLUMA - vlasy ve sprejijsemopět pocítilpocit z doby, kdy mi bylo 22.Jsemnad míruspokojen a doporučujivšem,kteří mají podobný problémjako já."

Jiří, Olomouc

 

 

Rychlost padání vlasů (androgenní alopecii) zapříčiňuje vícero faktorů: přidružené onemocnění vlasaté kůže, používání rozličných druhů léků, genetická predispozice, hladina DHT ve vlasových folikulech, choroby štítné žlázy, ledvin nebo kožní onemocnění, špatná životospráva nebo životní styl, podstoupení chemoterapie, vystavení se chemikáliím, nebo skryté záněty v těle.

Nejdříve mužům vypadávají vlasy na bocích hlavy a na čele, vytvářejí se jim takzvané kouty. Kouty se neustále zvětšují a dochází k prořídnutí ofiny. Vytváření koutů je doprovázeno také vypadáváním vlasů na zadní části hlavy v oblasti vertexu. Ložiska vlasů se postupně zvětšují.

NORWOOD(ova) stupnica

1. stadium 2. stadium 3. stadium 4. stadium 5. stadium
1. štádium2. štádium3. štádium4. štádium5. štádium
 
 
6. stadium 7. stadium 8. stadium
6. štádium7. štádium8. štádium 

O Nás

Naše společnost je již od roku 2009 výhradním distributorem značky Hairfor2 v České republice. Spolupracujeme s odborníky z Německa a Kanady.

Náš jedinečný zahušťovač vlasů si za několik let našel již mnoho spokojených zákazníků. Jsme rádi, že jsme vám pomohli při řešení problémů s řídkými vlasy a dodali odvahu. Budeme se vždy snažit plnit vaše očekávaní. tým HairFor2

Info

Recenze Heureka

Již od 2009 v České republice

Vrácení zboží do 60 dnů 100% vrácení částky

Doručení do 3 dnů

 

©Copyright HairFor2 | 2009-2023