Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
TOHLE UMÍ NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 | KONEC ŘÍDKÝM VLASŮM

zahusteni vlasu velasy ve spreji

 

 

PROČ SI NÁS VYBRAT

  1. Úvod
  2. JAK TO FUNGUJE

HairFor2 sprej sestává z komplexu mikrovláken keratinového proteinu. Z tohoto proteinu se skládá i živý vlas, díky čemu ho HAIRFOR2 - VOLLUMA dokáže dokonale imitovat.HAIRFOR2 - VOLLUMA je unikátní a profesionální zahušťovač
vlasů pro muže a ženy s řídkými a jemnými vlasy.

 

Vznikl po mnoha letech vědeckého výzkumu, který měl za cíl vynalézt produkt, který by nahradil živé vlasy a pomohl lidem kteří trpí jejich nedostatkem. 

Sprej obsahuje drobná mikrovlákna které dokonale imitují skutečné vlasy. Aplikuje se na místa, kde jsou vlasy řídké a jemné. Po nanesení spreje se mikrovlákna napojí na stávající vlasy. Díky působení elektrostatiky a jemnému pročesání se dokonale spojí a vytvoří úžasný efekt hustých vlasů během několika sekund.

zahusteni

Sprej je doslova neviditelný a ani ze vzdálenosti několika centimetrů nic nepoznáte, jen to, že vaše vlasy jsou hustší a silnější než kdykoliv předtím. HAIRFOR2 - VOLLUMA je změna. Změna, se kterou budete nadmíru spokojeni.

 

info

HAIRFOR2 - VOLLUMA je mezinárodně patentovaný a chráněný výrobek, o čemž svědčí i jeho certifikace a možnost distribuce v zemích EU.

 

ČÍM JE HAIRFOR2 - VOLLUMA UNIKÁTNÍ A PROFESIONÁLNÍ?

 

HAIRFOR2 od svého vzniku a výzkumu prošel mnoha vylepšeními. Je unikátní nejen odolností vůči vodě, větru a potu, ale jeho předností je zejména přirozenější a bohatší efekt hustých vlasů ve srovnání s jinými výrobky. HAIRFOR2 má jako jediný objem až 300ml díky čemuž vám vydrží na mnoho aplikací. Ve spojení s fixačním HAIRFOR2 sprejem je jeho účinek dokonalý. Jako jediný profesionální zahušťovač vlasů tohoto druhu vám nabízí i svůj vlastní šampon HAIRFOR2 určený pro efektivní smytí a fixátor pro ještě dokonalejší přilnavost.

 

 

doporučení volluma

haartransplant.ch
S pozdravem

Dr. Cecilia Flury

 

Od svého uvedení na trh, aplikujeme váš zahušťovač vlasů Hairfor2 našim pacientům, který mají vlasy řídké a prosvítá jim pokožka hlavy. Touží po hustých vlasech a váš produkt má u nich vždy velký úspěch. Po aplikací jsou doslova nadšení výsledkem. Nemohou uvěřit, že maji opět vlasy.

Po transplantaci vlasů mužů a žen, které provádíme na naší klinice, doporučuji použí vlasy ve spreji, pro ještě dokonalejší vzhled. Aplikace je velmi jednoduchá.

 

HAIRFOR2 není a nikdy nebyl testován na zvířatech.

Co je dobré vědět před použitím HAIRFOR2• Nepoužívejte HAIRFOR2 bezprostředně po barvení vlasů. Tato kombinace by mohla vést ke změně jejich barvy. Na barvené vlasy aplikujte HAIRFOR2 až když si vlasy minimálně jeden krát umyjete a dobře vysušíte.

• HAIRFOR2 nepoužívejte, pokud trpíte alergií na vlasové spreje, máte citlivou pokožku, nebo otevřené vyrážky na kůži.

• Dbejte při aplikaci na to, abyste si s HAIRFOR2 nezasáhli oči. V případě kontaktu s očima, oči vypláchněte a vyhledejte odbornou lékařskou pomoc.

• Přípravky na vlasy jako gel, tužidlo, sprej pro lesklost vlasů nanášejte až po aplikaci HAIRFOR2, nikdy ne před aplikací!

• Před každou novou aplikací silně protřepe sprejem přibližně 30 sekund.

 

Jednoduchý postup aplikace:

 

volluma aplikacia

 

1. Vlasy si dobře umyjte běžným šamponem nebo HAIRFOR2 šamponem (pokud jste již dříve HAIRFOR2 použili), který je speciálně formulován pro přípravu vlasů pro profesionální HAIRFOR2 sprej.

 


volluma aplikacia

 

2. Vlasy následně dokonale osušte, nebo počkejte, dokud budou vlasy zcela suché.
 
 
 

volluma aplikacia

 
HAIRFOR2 sprej nutné před nastříkáním
protřepat cca 30 sekund
a průběžně během nanášení také protřepat.
 
3. Aplikaci začněte 1-2cm za vlasovou linií za účelem dosažení přirozeného vzhledu. Pro nejlepší výsledek aplikujte krátké střiky (2-3 sec) a sprej držte ve vzdálenosti cca 20cm.
 
Během aplikace vlasy jemně upravujte a pročesávejte pro udržení jemného a přirozeného efektu.
 
 
Pro delší vlasy je zvedněte kartáčem nebo hřebenem a aplikujte HAIRFOR2 v krátkých střicích po pramíncích. Vyhněte se stříkání přímo na pokožku. Během aplikace můžete vlasy pročesávat, aby se vlasové mikrovlákna lépe přichytili na původní vlasy. Proces opakujte dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.
 

 

4. Na konec, pokud jsou již vlasy zcela suché a dosáhli jste požadovanou hustotu Vašich vlasů, použijte stylingové přípravky jako je sprej pro lesklé vlasy nebo gel, které dokonale zajistí přirozený vzhled Vašich vlasů. Doporučujeme HAIRFOR2 Fixátor, který vytvoří dokonalý výsledek.

 

 


Tipy & Triky pro dokonalý výsledek

Naši klienti si časem používání HAIRFOR2 osvojili své vlastní postupy a techniky, které jim její další aplikaci zjednodušují. Jsme rádi, že ste se o své poznatky podělili a my je můžeme publikovat na naší webové stránce. Pokud máte i Vy tipy nebo triky na používání HAIRFOR2 a myslíte si, že by je měli znát i ostatní, pošlete nám je a my ty nejlepší budeme publikovat. Každý pulikovaný příspěvek čeká odměna v podobě spreje HAIRFOR2 dle vlastního výběru a také k tomu grátis sprej pro lesknoucí se vlasy!• Pokud se HAIRFOR2 sprej dostane na pokožku, je o něco pracnější smýt ho. Toto však neplatí v případě, pokud použijete mýdlo nebo alkohol.• Neaplikujte sprej HAIRFOR2 na vlasy příliš zblízka, ani ho nenanášejte v dlouhých střicích.• Při aplikaci spreje si chraňte oblečení, nejlépe ručníkem určeným pro tento účel. Určitě doma máte svůj "vlastní" ručník pro barvení - rezervujte si jeden pro HairFor2!Sprej HAIRFOR2 aplikujte na místech, kde nehrozí zašpinění bytových doplňků, ideálně v koupelně.

 

Čím je HAIRFOR2 - unikátní?

 

HAIRFOR2 - je patentovaným produktem, který řeší problém s řídkými vlasy pomocí keratinových vláken v spreji. Od svého vzniku prošla mnohými vylepšeními. HAIRFOR2 - je unikátní tím, že je odolná vůči vodě, větru a potu. Kromě této, v praktickém životě velmi důležité výhodě, je její předností zejména přirozenější a bohatší efekt zahuštění vlasů ve srovnání s jinými výrobky. Ve spojení s HAIRFOR2 - fixačním sprejem je její účinek dokonalý. HAIRFOR2 - má jako jediná objem až 300ml, díky čemu vám vydrží na mnoho aplikací. HAIRFOR2 - také nabízí značkový šampon HAIRFOR2 - určený pro rychlé smytí.

 

Jak dlouho vydrží HAIRFOR2 - ve vlasech po jedné aplikaci?

 

HAIRFOR2 - vydrží do nejbližšího mytí vlasů. Po každém umytí vlasů se doporučuje opět aplikovat na vlasy HAIRFOR2 - .

 

Je podmínkou pro užívání HAIRFOR2 - i používání HAIRFOR2 - šamponu?

 

Ne, není. Ale je mnohem jednodušší smýt HAIRFOR2 - sprej při použití našeho šamponu. S obyčejným šamponem budete muset vlasy umýt několikrát, s naším šamponem to půjde snadno hned napoprvé.

 

Na kolik použití mi vydrží jeden sprej?

 

Sprej má 300 ml. Vydrží 20 až 25 aplikací. Přesný počet závisí na ploše, kterou budete přípravkem překrývat.

 

Je pro mě HAIRFOR2 - vhodná i když mám úplnou pleš?

 

Bohužel, v tomto případě nepomůže ani náš sprej. HAIRFOR2 - je určena k zamaskování míst, kde prosvítá pokožka hlavy, přesněji na místa s řídkými vlasy. Pokud ovšem vlasy na hlavě nemáte, vlákna se nebudou mít k čemu přichytit a tedy výrobek nesplní to, co očekáváte.

 

Co když moje vlasy zmoknou když budu mít HAIRFOR2 - ?

 

Voděodolné vlastnosti HAIRFOR2 - zaručují odolnost vůči vodě, dešti i vůči lidskému potu, a proto sHAIRFOR2 - se můžete aktivně věnovat vašim oblíbeným sportům, ale také běhat po dešti, jezdit na kole či chodit posilovat. Je totiž odolná nejen vůči vodě, ale i vůči větru. Je však třeba dodržet přesný postup aplikace a všechny 4 kroky, abyste si zajistili 100%ní přilnavost výrobku k vašim vlasům.

 

Jak odstraním HAIRFOR2 - z mých vlasů?

 

Na odstranění spreje je vhodné použít HAIRFOR2 - šampon, se kterým je umytí vlasů (a vymytí výrobku HAIRFOR2 - ) rychlé a snadné. Jde to však i s běžným šamponem, i když je smytí o něco náročnější a pravděpodobně budete muset šampon aplikovat několikrát.

 

Může HAIRFOR2 - nějak poškodit moje vlasy?

 

Ne, používání HAIRFOR2 - je absolutně bezpečné. Je určena pro všechny typy vlasů, i znovurostoucí vlasy po medikamentech či po transplantaci, kdy vytvoří ještě přirozenější a dokonalejší efekt. Také můžete nadále používat své přípravky na podporu růstu vlasů, HAIRFOR2 - je naprosto kompatibilní se všemi kosmetickými i medicínskými výrobky.

 

Jak si mám správně vybrat svoji barvu HAIRFOR2 - ?

 

Víme, že je těžké vybírat pouze na základě obrázku. Seznam barev máme uvedený v sekci CO JE HAIRFOR2 - , u každého výrobku pak máte uvedenou paletku barev, ze které můžete vybírat. Pokud máte pochybnosti, a nevíte trefit svoji barvu, zkuste si vybrat světlejší odstín než je Vaše přirozená barva vlasů, nebo zkombinovat barvy (nejprve tmavší). Pokud jste však i přesto barvu netrefili, nezoufejte, do 30 dnů vám HAIRFOR2 - vyměníme nebo vrátíme peníze.

 

Mohu HAIRFOR2 - používat, pokud jsem absolvoval vlasovou transplantaci?

 

Ano, ale nejdříve půl roku od podstoupení zákroku.

 

Mohu HAIRFOR2 vrátit, pokud nebudu spokojen/a s výsledky?

 

Ano, je to možné. Hairfor2 můžete vrátit nejpozději do 60 dnů od jejího převzetí (tedy od doby, kdy vám výrobek doveze kurýr) bez udání důvodu na naší adresu skladu, kterú najdete na balíku, ve kterém jsme vám Hairfor2 doručili. Nezapomeňte nám zaslat vaše číslo účtu kde chcete peníze zaslat (email: info@hairfor2.cz, nebo na listu spolu se zbožím). My vám vrátíme peníze do 30 dnů od převzetí na. Není se čeho obávat, vaše spokojenost je pro nás prvořadá.

 

Na co je dobrý zmíněný HAIRFOR2 - Fixátor, potřebuji ho vůbec?

 

Aplikace fixátoru HAIRFOR2 - pro závěrečnou fixaci je z naší strany velmi doporučená. Byl vyvinut speciálně pro zafixování HAIRFOR2 - zahušťovače ve vlasech. Po jeho aplikaci vypadají vlasy zdravěji, lesklejší, bohatší a vytváří tak přirozenější dojem. HAIRFOR2 - je po aplikaci fixátoru na nerozeznání od skutečných vlasů. Aplikací fixátoru se také posiluje odolnost HAIRFOR2 - vůči účinkům potu, působení vody nebo nežádoucímu zabarvení textilu. HAIRFOR2 - Fixátor totiž spojí drobné barevné pigmenty na vlasech a vytvoří z nich dokonalý celek.

 

Proč je HAIRFOR2 - nejlepší?

 

HAIRFOR2 - je ideální při maskování odrastků při barvených vlasech a také při maskování šedivých vlasů. Dokáže zpevnit příliš jemné vlasy a zároveň vrátit vlasům objem. Jejím prvořadým úkolem je však stále překrytí řídkých vlasů, s nimiž má problém mnoho z nás. HAIRFOR2 - je absolutně šetrná k vlasům a není důvod se obávat jejího pravidelného používání. Za více než rok své existence na českém a slovenském trhu, si HAIRFOR2 - získala mnoho stálých zákazníků a stoupenců z řad kadeřníků, kteří ji využívají při své práci. HAIRFOR2 - vytváří ten nejpřirozenější vzhled, jaký lze dosáhnout přípravkem tohoto druhu, a proto zákazníci po objevení HAIRFOR2 - zůstávají věrní a nadmíru spokojeni.

 

Mohu si HAIRFOR2 - koupit i v "kamenném obchodě"?

 

Naše společnost v současnosti nabízí produkty řady HAIRFOR2 - přes online shop na naší stránce. V nejbližší budoucnosti bude možné přípravek HAIRFOR2 - koupit i ve vybraných kadeřnictvích v České republice. Informujte se proto u svého kadeřníka. Více v sekci objednávka.

 

HAIRFOR2 - i nějakou "slabou stránku"?

 

HAIRFOR2 - je unikátní produkt, ale je nutné si uvědomit, že jde o sprej, který, podobně jako mnoho jiných sprejů, může mít i jeden vedlejší, nežádoucí efekt - zanechání stop na textilu. I na tuto "malou chybičku krásy" našeho produktu vám však doporučíme 3 tipy, při dodržení kterých se vyhnete riziku zanechání stop na textilu na minimum. Zde jsou:

  1. HAIRFOR2 - se doporučuje aplikovat pouze na právě umyté a následně dokonale vysušené vlasy.

  2. Po aplikaci HAIRFOR2 - je ideální na závěr použít HAIRFOR2 - Fixátor - sprej určen pro závěrečnou fixaci. Díky němu se částečky barevných pigmentů obsažené ve HAIRFOR2 - spreji pevněji spojí s vlasem, následkem čeho snížíte na minimum riziko odtlačení barvy.

  3. Našim zákazníkům také doporučujeme (zejména těm, který mají své původní vlasy skutečně řídké), aby vždy při aplikaci používali tmavý ručník, který budou mít vyčleněný pro tento účel.

 

O Nás

Naše společnost je již od roku 2009 výhradním distributorem značky Hairfor2 v České republice. Spolupracujeme s odborníky z Německa a Kanady.

Náš jedinečný zahušťovač vlasů si za několik let našel již mnoho spokojených zákazníků. Jsme rádi, že jsme vám pomohli při řešení problémů s řídkými vlasy a dodali odvahu. Budeme se vždy snažit plnit vaše očekávaní. tým HairFor2

Info

Recenze Heureka

Již od 2009 v České republice

Vrácení zboží do 60 dnů 100% vrácení částky

Doručení do 3 dnů

 

©Copyright HairFor2 | 2009-2023