Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
TOHLE UMÍ NÁŠ SPREJ HAIRFOR2 | KONEC ŘÍDKÝM VLASŮM

zahusteni vlasu velasy ve spreji

 

 

PROČ SI NÁS VYBRAT

PročBudeMůjPříběhŠokovat...AJakJsemPoNekonečnémBojiSřídké vlasyNašlaKonečněOkamžitéŘešení.


Pokudrozmyslíjak tento problémřešit ahledášpomoc aradytakjsemsi jistážesi našlamůj článekapříběhkterýnejenpřekvapí,ale také pomůženajít tosprávné řešení.

Řeknutipřesněproč jsem sepo dlouhémhledaníatestovánínakonecodvážilazkusitněco úplněnového.Tento článekpíšuproto, neboť vímčím jsemsiprošla, odfrustraceposmutekanechuť.

Až nakonecse všechno změniloachcipomoci itobě.

Jmenuji seJana. Vždyckyjsem mělaproblémy sřídkými vlasy. Vědělasiževčeské republicevíce než 50% žen trpípadáním vlasůaproblémům sřídkými vlasy? Velmi mětotrápilo, protože jako ženajsemvždycky chtělabýt přitažlivá. Jde spíše opocit sebevědomíasebejistoty. Postupně jsemse s tímvyrovnala.Naučilajsemse dělatúčesy,které mipomohlyskrýtmůjnedostatek, alevíšsiprectaviťjak jsem vždyckytrnulačiúčesdrží. Nemluvějakýčasmitovždyzabralo.Anity nejdražšípřípravkyproti vypadávání vlasůminezabraly, alenevzdávámto. Umíšsipředstavitkolikjsemna něza ta létaminula. Jednohodne se všakvšechno změnilo.

Vtentýden jsemměla mítprezentacipřed celýmvedenímfirmy.To není všechno! Měla jsemse jítpoprvéseznámits rodinoumého přítele.

Nevědělajsemcodělat.Opětúčes, který nemusí vydržet? Potřebovalajsemsesoustředit,natožmysleti na tozdajevšechno namnětak jak mábýt. Sedla jsemk internetu apřesvíkend jsemsurfovalazda existujespeciálníkadeřník,nebosalon.Zdavlasyprodloužit, nebonějakzahustit. Avšakvše bylobuďdrahé,nebonedostupné.Až nakonecvnedělivečerjsemnarazila nazahušťovačvlasůve spreji. Podívalajsemsividea abylo topřesnětocojsemhledala.

První dojmy? Skepticzmus-to přecenemůže fungovat! Tobybylo přílišjednoduché! Ale cojsem mohlaztratit? Nic. Atakjsemsiobjednala.

Prezentace bylavpátekasetkání srodinoupřesvíkend.Mělajsem dostčasu navyzkoušení. Produktdorazildodvou dnů.Priznámse, když mi přišelbalíktak se misrdcetroškurozbušilo, byla jsem nesmírnězvědavá. Vedtořešímuž tolikroků ateď? Bylo to úžasné už hned na první vyskoušení. Nevěřila sem. Opakovaně jsem se dívala do zrcadla. Taky sem sebrala zrcadlo na balkon aby jsem to viděla i na denním světle a bylo to perfektní. Do pátku sem si skoušela Nanášení, aby sem nic nenechala náhodě. Přítel mi v ten den řekl, že vypadám výborně. Pousmála jsem se a samozřejmě jsem mu to řekla, byl šokován. Prezentace dopadla perfektně a víkend také. Ani na chvíli jsem nemusela myslet na můj nedostatek.


PročdoporučujiprávěHairFor2?


Vyzkoušelajsemmezitími jinéznačky, ale nedalysesHairFor2porovnat. Jsempřekvapenáco všechnotvrdínastránkách.Měla jsem štěstíhnednapoprvé. Jemnohempřirozenější, nikdo sinikdyani nepomyslelže hopoužívám. Ve vlasechdržíperfektně,úplně jsempřestalamyslet namoje vlasy, protože jsem si užbyla jistá. Jetoneuvěřitelnýpocit. Konzultovalajsemto islékařem atenmi tojendoporučili vedleléčbě.

 

O Nás

Naše společnost je již od roku 2009 výhradním distributorem značky Hairfor2 v České republice. Spolupracujeme s odborníky z Německa a Kanady.

Náš jedinečný zahušťovač vlasů si za několik let našel již mnoho spokojených zákazníků. Jsme rádi, že jsme vám pomohli při řešení problémů s řídkými vlasy a dodali odvahu. Budeme se vždy snažit plnit vaše očekávaní. tým HairFor2

Info

Recenze Heureka

Již od 2009 v České republice

Vrácení zboží do 60 dnů 100% vrácení částky

Doručení do 3 dnů

 

©Copyright HairFor2 | 2009-2023